Oryginalne zioła prosto z Peru

​Ziołowe produkty stają się integralną częścią codziennej diety osób, których celem jest osiągnięcie lub utrzymanie dobrej kondycji i zdrowia. Na rynku znaleźć można suszone zioła oraz mieszanki o niezwykle różnorodnych zastosowaniach.

Jak jednak zyskać pewność, że to produkty dobrej jakości? Najlepiej sięgać po wyroby renomowanych producentów z długą historią w branży wellness. Taką firmą jest Uncaria ČR, która działa na rynku nieprzerwanie od 2001 roku dystrybuując swoje produkty w Polsce, Czechach oraz innych krajach Europy.

Pewna jakość

Uncaria ČR jest producentem wysokiej klasy specyfików na bazie ziół oraz roślin peruwiańskich, co legitymizują posiadane certyfikaty. Firma korzysta jedynie z wyselekcjonowanych zbiorów roślin – w zależności od potrzeb są to korzenie, kora, owoce, całe rośliny czy ziarna. Proces produkcji realizowany jest w nowoczesnym zakładzie na terenie Republiki Czeskiej.

Właściwości peruwiańskich ziół – znane od wieków – dostępne są teraz zarówno w postaci suszonych mieszanej, jak i w formie kapsułek, tabletek czy mielonej. Sprawia to, że o wiele łatwiej włączyć do jadłospisu dodatkowe, dobroczynne, obfitujące w minerały i witaminy składniki.

Bogaty wybór produktów

W sprzedaży internetowej dostępne są produkty w formie ekstraktów w kapsułkach, w tabletkach, w postaci suszonej czy sproszkowanej. Posegregowano je na praktyczne kategorie – pozwalające określić, jakie schorzenie lub jaki cel profilaktyki koresponduje z danym specyfikiem. Większość peruwiańskich ziół można stosować bez żadnych przeciwwskazań lub z nielicznymi zastrzeżeniami, w każdym wieku. Szczególnie często doceniane pozostają takie produkty jak: olej Sacha Inchi o najwyższej zawartości nienasyconych kwasów tłuszczowych Omega wśród produktów tłuszczowych, ekstrakt z Maca Maka – prawdziwego peruwiańskiego panaceum, jak również ekstrakty wspomagające pracę układu trawiennego – z karczocha Alcachofa czy z rośliny Nopal. Dużym zainteresowaniem cieszą się jednak nie tylko mieszanki przywracające witalność czy wspierające odchudzanie. Peruwiańskie zioła to także produkty pozwalające uzupełniać terapię w wielu schorzeniach, a także redukujące skutki nadmiernego napięcia nerwowego.

Obok wspomnianego oleju Sacha Inchi w sklepie znaleźć można też inne produkty spożywcze – np. ziarna kakaowca, ziarenka Chia czy czekolady o wysokiej zawartości kakao, natomiast bez cukru, alergenów – można powiedzieć, zdrowe „słodycze”.

Ciągły rozwój

Firma Uncaria ČR wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientów. Do oferty systematycznie wprowadzane są nowe produkty – lub też ich nowe wersje rozszerzone lub w innej postaci czy gramaturze. Ponad to w sklepie można z powodzeniem zaopatrzyć się w prezenty dla najbliższych, w postaci praktycznych pakietów dedykowanych wspieraniu konkretnego układu organizmu. Warto zapoznać się z ofertą bliżej.

Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu internetowego : https://peruwianskieziola.pl

Artykuł partnera