Oryginalne zioła z Peru - jedyne na rynku

​Polacy chętnie korzystają z licznych suplementów. Potwierdzić mogą to zarówno wyniki sprzedaży takich farmaceutyków, jak również ich obecność w przestrzeni publicznej - zwłaszcza w kampaniach reklamowych. Dbanie o stan zdrowia to krok w dobrym kierunku. Warto jednak zastanowić się nad jakością takich suplementów, a przede wszystkim nad ich składem. Szczęśliwie na rynku nie brakuje preparatów na bazie ziół, płodów rolnych czy innych części roślin. Dystrybucją tego rodzaju wysokiej klasy produktów zajmuje się od 2001 roku firma Uncaria ČR. Wszystkie dostępne w sklepie internetowym specyfiki promują naturalne dziedzictwo Peru - co potwierdzają stosowne certyfikaty.

Co nas wyróżnia?

Peruwiańskie zioła, płody rolne oraz rośliny wyróżniają się w świecie ziołolecznictwa wyjątkową wszechstronnością oraz zawartością licznych składników odżywczych. Wiele z nich bazuje na recepturach sięgających tysiącleci. O wyjątkowości peruwiańskich ziół decyduje także niezwykły klimat Peru pozwalający na hodowlę różnorodnych roślin. Zioła peruwiańskie oferowane przez Uncaria dostępne są w formie suszu, ekstraktów, kapsułek. W sklepie nie brakuje również produktów, które mogą być z powodzeniem włączone do codziennego jadłospisu - jak olej Sacha Inchi o bezkonkurencyjnej zawartości nienasyconych kwasów tłuszczowych Omega czy jak suszone owoce obfitujące w antyoksydanty.

Wszystkie wykorzystywane przez Uncaria ČR surowce pochodzą ze świeżych, odpowiednio wyselekcjonowanych zbiorów. Ich obróbka przebiega w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym w Czechach, a dobrze zorganizowane zaplecze logistyczne pozwala na dystrybucję do wszystkich krajów UE.

Różnorodność oferty

Peruwiańskie zioła, płody rolne oraz suplementy mogą być stosowane zarówno jako element codziennej profilaktyki, jak również w formie wspierającej terapię schorzeń lub rekonwalescencję po nich. Asortyment obejmuje rośliny i mieszanki w wersji suszonej - do przygotowywania naparów - jak i w formie kapsułek. Popularnością cieszą się ekstrakty z Maca Maka (w różnych wariantach, np. Maca Osteo czy Maca Memory), z kory Chuchuhuasi, z kory Vilcacora, prepraraty z Sangre de Drago, owoce Camu Camu (również w tabletkach). Wszystkie produkty posiadają niezbędne certyfikaty, natomiast na naszej stronie podzielono je na praktyczne sekcje. Dzięki temu łatwo wybrać preparaty dedykowane do konkretnych celów - czy to wsparcia ogólnej odporności, czy to stymulacji układu hormonalnego, trawiennego, krwionośnego, oddechowego czy też do wspomagania pamięci i koncentracji.

Obok ziół i suplementów w sklepie Uncaria ČR znaleźć można także zdrową żywność. Obok wspomnianego już oleju Sacha Inchi w ofercie znajdują się także: ziarna kakaowca, czekolady pozbawione alergenów oraz cukru, suszone nasiona Algarrobo, cukier Panela , sproszkowane owoce Camu Camu czy ziarenka Chia, a także sól różowa andyjska- Maras i niepowtarzalne w smaku Aguaymanto w czekoladzie. Produkty wyróżniają się jakością oraz prozdrowotnymi właściwościami. Łatwo włączyć je do codziennego jadłospisu - tym samym korzystnie oddziałując na zdrowie organizmu, niezależnie od wieku, posiadanych dolegliwości czy płci.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu : www.peruwianskieziola.pl

Materiał partnera zewnętrznego