El Pajaro - moc yerba mate

Yerba Mate El Pajaro to jedna z najbardziej cenionych, klasycznych w smaku, mocnych w działaniu i organicznych yerb, dostępnych obecnie na rynku. Pochodzi z plantacji w stanie Itapua w Paragwaju, posiada trzy certyfikaty ekologiczne, a część zysków z jej sprzedaży przekazywana jest na konto Polskiej Akcji Humanitarnej. Ponadto, kupując El Pajaro, przyczyniasz się do odbudowy Atlantyckich Lasów Deszczowych! Producenci tej yerba mate dbają o to, aby wzrost ostrokrzewu paragwajskiego. którego susz to właśnie yerba mate, przebiegał w zgodzie z naturą.

Yerba Mate El Pajaro – Zielone Złoto Indian

Indianie Guarani, pijący od dawna napar z ostrokrzewu paragwajskiego, robili to zarówno w celu wzmocnienia, pobudzenia, jak i utrzymania zdrowych relacji międzyludzkich. Yerba mate była też produktem zapewniającym wymianę handlową i bogacenie się – szczególnie w czasach kolonizacji. Stąd określenie yerby, jako Zielonego Złota. Mówi się też o niej „Napar Przyjaźni”, ponieważ picie yerba mate w Ameryce Południowej jest aktem społecznym, zacieśniającym więzi! Dlatego też warto wybierać yerby, które są w organiczne, dobrze przygotowane i wypełnione związkami czynnymi – aby picie było przyjemne smakowo oraz skutkowało zdrowiem i żywotnością każdego, kto popija yerba mate. Marka El Pajaro stoi na straży środowiska i jakości, będąc przy tym klasyczną smakowo yerba mate. Zadowoli podniebienia uwielbiających charakterystyczny aromat Paragwaju – goryczkowy, dymny, z nutami świeżości i dużej zawartości mikroelementów.

Szeroki wybór Yerba Mate El Pajaro

Kolejnym wielkim plusem El Pajaro jest to, że Yerba Mate Sklep Yerbamarket.com zapewnia naprawdę szeroki wybór rodzajów i mieszanek tej yerby. Podążając za dawną tradycją picia yerba mate z ziołami (co w Paragwaju jest wciąż kultywowane i ma związek z leczniczym potencjałem ostrokrzewu), El Pajaro oferuje kompleksowo dobrane mieszanki yerby z ziołami. Wśród nich np. na poprawę pamięci, koncentrację, detoks, odświeżenie, odchudzanie czy ogólną energię. Nie można też pominąć wspaniałych dodatków smakowych i witaminowych, jakimi są oczywiście kawałki owoców i naturalne aromaty, przenoszące nas do tropikalnej dżungli, zalanych słońcem plantacji ostrokrzewu czy kwiecistych łąk i leśnych zagajników. Yerba Mate El Pajaro to yerbowa klasyka z rozmaitymi smakowymi wariacjami!