Nasiona marihuany Amnesia Haze - opis, efekty i historia pochodzenia

Amnesia Haze jest popularną odmianą marihuany. Ten szczep z dominacją sativy nie spowoduje utraty pamięci, wbrew swojej nazwie. Amnesia Haze, słynny szczep, został stworzony z krzyżowania wielu szczepów, w tym Thai, Hawaiian i Afghani.

Amnesia Haze jest dostępna w sprzedaży na rynku tylko od First Medical Seeds i Soma Seeds. Soma Seeds to firma z Amsterdamu, która produkuje takie szczepy jak Lavender. Amnesia Haze została nagrodzona pierwszym miejscem w 2004 Cannabis Cup, a także zdobyła nagrodę Cannabis Cup 2012 Best Sativa Award. Amnesia Haze ma zawartość THC pomiędzy 20 a 25 procent.

Szczep ten znany jest z gęstych kwiatów, które wykazują połączenie struktur szczepu indica i struktury szczepu sativa. Czubki kwiatów są stożkowe, a nie okrągłe. Chociaż kwiaty są zwykle pachnące cytrusami, mogą mieć również ostry i pikantny zapach, który jest związany z odmianami haze. Palenie jest gładkie pomimo bogatego smaku. Zarówno wdech, jak i wydech mają pikantny, cytrusowy aromat. Aromat dymu może utrzymywać się przez dłuższy czas.

Amnesia Haze może spowodować gwałtowny wzrost schematów myślowych i ostrą świadomość otoczenia. Wyostrzenie umysłowe może prowadzić do takich uczuć jak euforia. Możesz zauważyć zmianę w swoim nastroju i więcej energii do wykonania zadań. Najbardziej zauważalny efekt jest odczuwalny na głowie. Amnesia Haze ma jednak wystarczająco dużo genów indica, które mogą zapewnić relaks i przyjemną kontemplację.

Ten szczep jest świetnym wyborem dla działań, które angażują zarówno umysł, jak i ciało, takich jak seks, ze względu na silne połączenie efektów umysłowych i fizycznych. Amnesia Haze jest dobrą opcją dla osób z zaburzeniami koncentracji uwagi, które mają problemy z koncentracją na konkretnych zadaniach.

Amnesia może również działać jako silny środek pobudzający apetyt. Paranoja może być również doświadczana przez tych, którzy są niespokojni lub czują niepokój. Użytkownicy Amnesia Haze często zgłaszają, że szczep ten może powodować szaleńczą gonitwę myśli. Aby uniknąć nieprzyjemnych chwil, początkujący powinni spożywać tylko niewielkie ilości tej sativy.