Kupuj taniej – dowiedz się jak!

Kupowanie różnych rzeczy na promocjach to nie tylko działanie mądre, ale po prostu czynność, którą bardzo lubimy. Jest to ekscytujące połączenie przyjemnego z pożytecznym. Promocje są szczególnie ważne w przypadku droższych rzeczy, takich jak na przykład nowoczesna elektronika użytkowa czy droga odzież markowa. Obniżki cen często są całkiem spore, ale wciąż niewystarczające w odniesieniu do naszego portfela. Nasze oszczędności nie pozwalają zaszaleć. Na szczęście są jeszcze inne sposoby, by niższym kosztem kupić wymarzony towar. 

Promocje, obniżki i kody

Jeśli mamy dostęp do Internetu, zawsze powinniśmy sprawdzać, czy gdzieś nie ma jakichś kodów rabatowych lub zniżek. Sklepy udostępniają różne tego typu możliwości, czasami na specjalne zgłoszenie się chętnego, czasami dla użytkowników różnych portali, a czasami po prostu dla dobrze poinformowanych. Są też sklepy, które dają zniżki dla użytkowników ich aplikacji mobilnej. Ogólnie rzecz biorąc, zawsze przed dokonaniem zakupu trzeba się zorientować, czy taka okazja gdzieś w Internecie na nas nie czeka. Są nawet specjalne strony-agregatory.  

Rekomendujemy: zakupowyszal.pl - promocje zakupowe >>

Darmowe zakupy – to też możliwe

Zazwyczaj oferta czegoś za darmo oznacza, że będzie nas to bardzo dużo kosztowało. Coraz częściej jednak okazuje się, że w ofercie wcale nie ma haczyka i jesteśmy podejrzliwi całkowicie niepotrzebnie. Związane jest to po prostu z chęcią promowania nowości lub zainteresowania ludzi samą marką. Jest to działanie charakterystyczne zwłaszcza dla dużych firm, które nie odczują oddania kilku produktów za darmo, jeśli będzie to dla nich akcją promocyjną. Dla przykładu, jeden z producentów golarek rozdawał swoje najnowsze produkty za darmo pod warunkiem, że obdarowane osoby będą potem opowiadać o swoich wrażeniach i podzielą się oficjalnie recenzją produktu. O udziale akcji decydowała kolejność zgłoszeń chętnych panów.

tanie zakupy

Konkursy i promocje

Coraz częściej także mamy do czynienia z najróżniejszymi konkursami. Konkursy, które nas mogą zainteresować, organizowane są zwykle przez fanpage marki lub sklep internetowy. W ten sposób zdobywają popularność. Zadania konkursowe w takich przypadkach są na poziomie audiotele, a głównym celem ich istnienia jest co najwyżej podnieść świadomość o jakiejś nowości. Zazwyczaj zbyt wiele osób nie ma szans na wygranie w takich konkursach, tym bardziej nagrody głównej, ale różne zniżki czy drobne upominki zdarzają się często. Udział w konkursach nie kosztuje nas nic, co najwyżej chwilę czasu, przez co warto grać, by mieć nawet niewielką szansę na wygraną.

Okazje dla testerów

Bardzo ciekawą opcją jest także zostanie testerem produktów. Nie za wiele branży organizuje tego typu akcje w sposób stały i zazwyczaj testowanie odbywa się na zasadach przywołanych powyżej dla golarek, ale na przykład w przemyśle kosmetycznym jest zupełnie inaczej. Firmy są zainteresowane opiniami klientek i są skłonne wysyłać im nawet całkiem pokaźne ilości kosmetyków w zamian tylko za to, że będą pisały o swoich wrażeniach związanych z korzystaniem z tych rzeczy. Zazwyczaj jest to bardzo duży rabat dla stałych testerek, ale czasami zdarzają się darmowe próbki i późniejsze rabaty, jeśli będzie się chciało korzystać z większej ilości oferowanego produktu.