Czy zupa może zmienić życie?

Problem nadmiaru kilogramów? Uczucie głodu towarzyszące diecie? Brak motywacji do działania? To jedne z najczęstszych trudności dla osób, które zdecydowały się na rozpoczęcie diety. Droga do szczuplejszej sylwetki jest trudna i często pełna wyrzeczeń, jednak dzięki wsparciu Moniki Honory, rzeczy niemożliwe stają się realne! Dwie nowości wydawnicze: „Zupomania – schudnij zdrowo z Moniką Honory” oraz „Dziennik Przemian”, na pewno pomogą w osiągnięciu wymarzonej wagi ciała.

Monika Honory jest holistycznym ekspertem ds. żywienia, jednak oprócz ogromnej wiedzy merytorycznej, jest ona także praktykiem i twórczynią Programu Przemian, dzięki któremu jej samej udało się zgubić 40 kilogramów bez efektu jojo. Nowe pozycje w dorobku wydawniczym Moniki skierowane są do osób, które poszukują motywacji i wsparcia, aby zmienić swój dotychczasowy styl życia oraz obecne nawyki żywieniowe.

Zupa zdrowotna

„Przez wiele lat walczyłam z problemem nadwagi, dlatego wiem co myślą i czują osoby otyłe. Wyniszczające diety i zmęczenie głodówką sprawia, że tracimy nie tylko zapał do odchudzania, ale także życiową energię. Właśnie dlatego powstał Program Przemian i towarzyszące projektowi książki – aby wspierać innych w łatwiejszym zdobyciu wymarzonej sylwetki„ mówi Monika Honory.

„Zupomania – schudnij zdrowo z Moniką Honory” to już druga książka zawierająca autorskie przepisy Moniki. W najnowszej pozycji można znaleźć 45 receptur na zupy śniadaniowe, lunchowe oraz obiadowe, a także polecane na kolację i podwieczorek. Wśród przepisów nie zabrakło pomysłów na zupy dla osób cierpiących na celiakię (czyli nadwrażliwość lub nietolerancję glutenu), wegetarian oraz zup wysokobiałkowych, szczególnie polecanych przy wzmożonym wysiłku fizycznym. Oprócz samych przepisów, w książce można również znaleźć wskazówki niezbędne do przygotowania domowych wywarów, sekrety udanej zupy, a także wiele innych, niezbędnych w kuchni wskazówek.

Źródło:newsrm.tv