Naturalne składniki, które pomogą Ci wzmocnić stawy

Wiele osób czuje niechęć przed stosowaniem suplementów lub witamin, które jednak paradoksalnie coraz częściej składają się z naturalnych składników. Zaletą takich preparatów jest fakt, że są one bardzo dobrze tolerowane przez organizm. Poznaj składniki z domowej spiżarni, które z pewnością pozwolą Ci wzmocnić stawy.

Naturalna medycyna alternatywna oferuje rozmaite środki zaradcze, które pomagają złagodzić różne dolegliwości, na przykład te wywołane przez zapalenie stawów.

  • Czosnek jest składnikiem wielu naturalnych leków wykorzystywanych do rozmaitych kuracji leczniczych. Dzieje się tak ze względu na jego silne właściwości antybiotyczne, przeciwwirusowe, antyoksydacyjne i przeciwbólowe. W przypadku zapalenia stawów czosnek działa niczym silny środek uśmierzający ból i przeciwzapalny, dzięki czemu pozawala złagodzić ból oraz poprawić ogólny stan zdrowia pacjenta.
  • Miód - prawdziwy skarbiec witamin i składników odżywczych, które pomagają poprawić kondycję stawów. Ma on silne właściwości antybiotyczne, przeciwwirusowe i przeciwbólowe. Miód działa na stawy niczym smar, skutecznie przyczynia się do zmniejszenia dolegliwości bólowych. 
  • Ocet jabłkowy – produkt o wszechstronnych zastosowaniach zdrowotnych, który doskonale walczy z wszelkiego rodzaju infekcjami i innymi dolegliwościami. Dodatkową zaletą octu jabłkowego jest to, że jest on bardzo tani i powszechnie dostępny. W przypadku zapalenia stawów pomaga on zmniejszyć stan zapalny, a tym samym ból w kolanach, dłoniach, łokciach, biodrach itp.

Ponadto można zawalczyć o zdrowe stawy stosując bogaty w naturalne składniki suplement diety. LITOZIN® wzmacnia stawy i poprawia ich funkcjonowanie. LITOZIN® zalecany jest osobom chcącym utrzymać na długo sprawność stawów, w tym osobom dojrzałym i z nadwagą oraz prowadzącym tryb życia obciążający stawy, np. osobom uprawiającym sport.

 

Materiał zewnętrzny